Tangem, провідний інноватор у технологіях апаратних гаманців, переосмислив безпеку цифрових активів і простоту використання. Гаманці у формі карток відомі тим, що забезпечують рівень безпеки, схожий на банківське сховище.

Стратегічна співпраця Tangem, спрямована на задоволення потреб суспільства, є життєво важливою для розвитку галузі, сприяння інноваціям і довірі, а також подолання розриву між децентралізованими та традиційними фінансами.

У цій статті ми пояснюємо наше нещодавнє співробітництво з TRON DAO і те, як воно ще більше підвищує безпеку та корисність, сприяючи ширшому впровадженню криптовалюти та більш безпечній галузі.

Що таке Tangem?

Завдяки «холодним» крипто-гаманцям, розробленим, щоб протистояти навіть найвитонченішим атакам, Tangem гарантує, що користувачі можуть впевнено отримувати, надсилати, обмінюватися, робити депозити та зберігати криптовалюти. Наша непохитна відданість безпеці символізує довіру до глобальної криптоспільноти в просторі, позначеному нестабільністю, збоями та хакерськими експлойтами

Місії Tangem зосереджені на п’яти ключових тезисах:

БезпекаЗахист від підробок. Приватні ключі генеруються всередині чіпа під час активації гаманця. Розумна система резервного копіювання. Три гаманці замість одного з однаковим рівнем безпеки. Особисті ключі користувачів не можуть бути розголошені ні за яких обставин. Картки захищені кодом доступу користувача або біометричною аутентифікацією. Можливість використання вихідної фрази для резервного копіювання
ДовіраСертифіковане обладнання. Перевірена прошивка. Додаток із повністю відкритим вихідним кодом, перевірити який може будь-хто на GitHub.
Надійність3 Монолітні карти. Максимальна стійкість до пилу та води, сертифікація IP68. Мікросхема Tangem розроблена у співпраці з Samsung Semiconductors, Inc. 25 років: гарантія на заміну на основі мінімального терміну служби мікросхеми. Екстремальні робочі температури від –25°C до +50°C. Мікросхема Tangem захищена від ЕМП, електростатичного розряду та рентгенівського випромінювання відповідно до стандарту ISO 7816-1.
КонфіденційністьСервери Tangem не задіяні. Усі криптографічні операції надходять безпосередньо до загальнодоступних вузлів блокчейну або служб API. Немає збору даних користувачів, таких як IP-адреси, адреси, баланси, транзакції тощо. Немає послуг KYC.
ПростотаПристрій у формі кредитної картки. Легко носити в гаманці. Використовує протокол NFC: без проводів і батарей. Активація гаманця за 3 хвилини. Працює в будь-який час і в будь-якому місці.

Про що TRON DAO?

TRON DAO — це керований спільнотою проект, спрямований на посилення децентралізації Інтернету за допомогою технології блокчейн і dApps. Заснована Джастіном Саном, TRON досяг вражаючих досягнень з моменту запуску MainNet у травні 2018 року. TRON DAO прагне створити доступний досвід блокчейну за допомогою кількох основних принципів:

 • Масштабованість: TRON ефективно обробляє великий обсяг транзакцій, що робить його придатним для різних децентралізованих програм (DApps).
 • Децентралізація: TRON прагне до справді децентралізованого Інтернету, що дозволяє власникам токенів брати участь в управлінні за допомогою делегованої частки підтвердження (DPoS).
 • Зручність у використанні: інструменти та dApps TRON розроблені для користувачів із будь-яким технічним рівнем підготовки.
 • Доступність: DAO прагне зробити блокчейн доступним, забезпечуючи економічно ефективне середовище для розробки DApp.
 • Сумісність: TRON об’єднує різні блокчейн-мережі для створення більш взаємопов’язаної екосистеми.
 • Спільнота: TRON активно інвестує в творців, які розробляють проекти в рамках своєї екосистеми, особливо зосереджуючись на підтримці екопедагогів, впливових осіб і розробників. Це включає надання ресурсів, фінансування та заохочення для проектів, пов’язаних з DAO, і ініціатив, спрямованих на підвищення безпеки мережі шляхом виявлення помилок і оцінки вразливостей.

Оголошено про співпрацю Tangem і TRON DAO

У рамках нашої нової співпраці Tangem створюватиме картки та упаковки під брендом TRON, а також підтримуватиме більше мережевих функцій TRON у гаманці, що робить Tangem особливим гаманцем для спільноти TRON.

Гаманці Tangem під брендом Tron

Картки Tangem під брендом TRON містять елементи колірної схеми TRON і підхід до дизайну гаманця Tangem. Ось огляд цих гаманців.

Дизайн: на гаманці помітно зображено логотип TRON у впізнаваній червоно-чорно-білій палітрі кольорів DAO. Апаратні гаманці Tangem мають розмір кредитної картки, що робить їх компактними та зручними для користувачів у кишенях.

Підключення: як і інші гаманці Tangem, він матиме підключення NFC для легкої взаємодії з додатком Tangem, щоб забезпечити стандартне 3-хвилинне налаштування та простоту використання: без батарей, без проводів, без екранів 

Упаковка: на упаковці гаманця будуть зображені логотипи Tangem і TRON, що зміцнить нашу співпрацю та підвищить впізнаваність бренду.

Один маленький крок для Tangem, один гігантський стрибок для Crypto Adoption

Tangem прагне стати універсальним апаратним гаманцем номер один у спільноті TRON, повністю підтримуючи його функції та оновлення. Наразі ми активно працюємо над додаванням стейкінгу Tron, інструментів керування ресурсами енергії та пропускної здатності та WalletConnect 2.0, що дозволить користувачам підключатися до dApps, розроблених у мережі Tron.

Наш вибір співпрацювати з TRON у створенні апаратних гаманців є прогресом для ширшої спільноти криптовалют. Користувачі отримують вигоду від надійної безпеки нашого гаманця, захищаючи та використовуючи свої токени TRX і TRC-20. Ось чому:

 • Екологічність: TRON пропонує рентабельні, швидкі та енергоефективні транзакції, різко контрастуючи з високими комісіями Bitcoin та Ethereum. Крім того, апаратні гаманці Tangem сприяють екологічності, усуваючи потребу в заряджанні, батареях і споживанні енергії, що робить їх екологічно свідомішим вибором, ніж інші виробники апаратних гаманців.
 • Підвищена швидкість транзакцій: мережа TRON має можливості швидкої обробки транзакцій. У поєднанні з високошвидкісним додатком гаманця Tangem користувачі можуть насолоджуватися безперебійним і ефективним досвідом роботи з криптовалютою, забезпечуючи швидке надсилання та отримання.
 • Реальна корисність: у майбутньому апаратні гаманці Tangem можуть допомогти користувачам здійснювати щоденні покупки та транзакції в мережі TRON за допомогою своїх криптоактивів.
 • Сприяння впровадженню криптовалют: TRON і Tangem стимулюють масове впровадження криптовалют. TRON пропонує швидку та економічно ефективну мережу для керування транзакціями та платежами з метою сприяння глобальному запровадженню криптовалюти. Tangem надає безпечне та зручне рішення для зберігання та використання криптовалюти. Разом вони полегшують і ширше використовують цифрові валюти.
 • Спільнота: співпраця використовує наші активні спільноти, засновані на чесності та передових технологіях. Це підвищує надійність екосистеми TRON, надаючи користувачам впевненість у безпеці їхніх активів.
 • Впізнаваність бренду: Ці обмежені випуски гаманців Tangem під брендом TRON підвищують впізнаваність брендів обох компаній, створюючи фізичну присутність TRON за межами цифрового світу. Гаманці служать ходячою рекламою, підвищуючи видимість і обізнаність. Крім того, ця співпраця представляє базу користувачів Tangem у TRON, а спільноту TRON — у Tangem, заохочуючи взаємне дослідження та взаємодію.

Що далі?

Співпраця Tangem з TRON DAO обіцяє захоплюючі можливості для всіх користувачів криптовалюти. Гаманець Tangem підтримуватиме токени TRX і TRC-20 і включатиме більше функцій мережі TRON у наші апаратні гаманці.

Крім того, Tangem і TRON працюватимуть над освітніми ініціативами для просування технології блокчейн і безпеки через заходи, вебінари та форуми. Будьте в курсі останніх оновлень і будьте попереду в криптопросторі, підписуючись на нас у соціальних мережах.