Про нас

Інтернет-магазин Btcwallet.com.ua — все для безпечного зберігання Ваших крипто-активів.

Інтернет-магазин Btcwallet.com.ua пропонує все необхідне для надійного зберігання Ваших криптовалютних активів. Наш магазин виник в результаті спільних зусиль невеликої групи криптоентузіастів, які об’єднались за інтересами до технології блокчейн та пристроїв, спрямованих на підтримку та розвиток нових технологій у цій галузі. Збагачені часом та досвідом, ми вирішили відкрити власний магазин, спеціалізований на продажу апаратних гаманців та забезпеченні безпеки зберігання криптоактивів, що є критично важливим у сфері криптовалют.

Ми – сучасна та гнучка команда, завжди готова задовольнити всі потреби наших клієнтів. Якщо у Вас виникнуть питання чи непорозуміння, ми готові надати консультації та допомогти. Наш асортимент постійно розширюється, і якщо якогось товару наразі немає в наявності, не соромтеся звертатися до нас і, можливо, ми запропонуємо кращий варіант. Ми також відкриті до співпраці та готові розглядати різноманітні пропозиції.

Наш магазин гарантує 1 рік на всі пристрої, які ми продаємо.

У 2023 році ми стали офіційними та довіреними реселерами апаратних гаманців Safepal, Tangem, Ballet, а також комп’ютерних комплектуючих Huananzhi.

У наступному році ми плануємо розширити нашу діяльність, відкривши власні медіа-ресурси для висвітлення новин та обговорення подій у сфері криптовалют.

Якщо у Вас є будь-які питання, ми завжди готові вам відповісти та надати необхідну допомогу!